Krzyzowka.NET Wyłącz reklamyLogowanieRejestracja
Szukaj haseł

Definicja remisu

W niniejszym słowniku znaczeń wyrazów i definicji znajdują się liczne przykłady definicji słowa remis. Znajdziecie tutaj sporą listę różnych krótkich, a także sporo długich definicji opisujących słowo remis. Demonstrowany pokaźny spis znaczeń, to różne określenia zmierzające do jednoznacznej charakterystyki słowa remis, lub podające chociażby w zbliżony sposób rozumienia tego słowa. Najczęściej spotykane definicje słowa remis to: 1:1 na boisku, 3:3 w meczu, wynik nierozstrzygnięty, dozwolone przedłużenie terminu wypłaty, zwolnienie z długu, 4:4 w meczu, patowy wynik, rzeczownik od przysłówka remisowo, podział punktów, sportowy kompromis, dwa do dwóch na boisku, odłożenie sprawy do innego sądu lub na inne jego posiedzenie, 0: 0 w meczu piłkarskim, mecz bez zwycięzcy, wynik meczu oznaczający podział punktów, pat, przyczyna dogrywki w piłce nożnej, nierozegrana, 2:2, na przykład 1:1 w meczu piłkarskim, kopali i nic nie wkopali, bezbramkowy - gdy żadna z drużyn nie strzeliła gola, wynik meczu, który nie wyłonił zwycięzcy, 2:2 na boisku, pat w grze w szachy, wynik meczu 0: 0, podział punktów na boisku, po nim często dogrywka, zwycięski na Wembley w 1973 r., czasem wymaga dogrywki, nierozstrzygnięty wynik meczu.

↓ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↓

Hasło remis

↑ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↑

Tagi dla słowa remis: co to znaczy remis, słownik remis, co to jest remis, pojęcie remisu, znaczenie remisu, wyjaśnienie definicji remis, definicja remisu.

Przydatne zasoby» Kod alfabetu Morse'a» Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne» Słownik wyrazów przeciwstawnych» Słownik haseł i definicji» Najlepsze dowcipy na każdy dzień» Odmiana imion przez przypadki» Opiekunka do dziecka» Słownik rymów przymiotniki» Stopniowanie przysłówków i przymiotników» Słownik wyrazów bliskoznacznych» Śmieszne wyliczanki» Zagadki do wydruku dla dzieci» Kiedy następna zmiana czasu
Pomoc dla krzyżówkowiczów» Jak dodać nowe hasło?» Jak usunąć błędne hasło?» Jak korzystać z wyszukiwarki?» Jak wyłączyć reklamy w serwisie?