Krzyzowka.NET Wyłącz reklamyLogowanieRejestracja
Szukaj haseł

Znaczenie remisu

W niniejszym słowniku definicji występują liczne przykłady definicji słowa remis. Znajdziecie tutaj spory spis różnych krótkich, oraz sporo długich definicji opisujących słowo remis. Przedstawiany szczegółowy spis pojęć, to różne wyrażenia zmierzające do jednoznacznej charakterystyki słowa remis, lub podające chociażby w prowizoryczny sposób rozumienia tego słowa. Najczęściej spotykane definicje słowa remis to: 3:3 w meczu, zwycięski na Wembley w 1973 r., po równo z dwukropkiem, wymaga dogrywki, wynik, który wymaga dogrywki, może być bezbramkowy, wynik nierozstrzygnięty, jednakowa ilość punktów w grze, nierozstrzygnięcie, gra nie rozstrzygnięta, wynik meczu, który nie wyłonił zwycięzcy, nierozstrzygnięty wynik meczu, podział punktów na boisku, dozwolone przedłużenie terminu wypłaty, zwolnienie z długu, nierozstrzygnięty mecz, nie zdarza się w siatkówce, tenisie, wynik meczu w koszykówce, po którym zarządza się dogrywkę, wynik bezbramkowy, rzeczownik od przymiotnika remisowy, wynik 3:3, bezbramkowy - gdy żadna z drużyn nie strzeliła gola, odłożenie sprawy do innego sądu lub na inne jego posiedzenie, nierozstrzygnięta gra, 0: 0 w meczu piłkarskim, po zero, pat w szachach, równowaga w meczu, wynik bez rozstrzygnięcia, zero do zera na boisku, patowy wynik.

↓ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↓

Hasło remis

↑ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↑

Tagi dla słowa remis: co to jest remis, znaczenie remisu, słownik remis, co to znaczy remis, wyjaśnienie definicji remis, pojęcie remisu, definicja remisu.

Przydatne zasoby» Alfabet Morse'a OnLine» Używane samochody bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne» Słownik wyrazów przeciwstawnych języka polskiego» Słownik definicji» Najlepsze dowcipy, kawały i żarty» Odmiana imion żeńskich przez przypadki» Opiekun do seniora» Internetowy słownik rymów do czasowników» Stopniowanie przysłówków online» Słownik wyrazów bliskoznacznych języka polskiego» Wyliczanki dla starszych dzieci» Zagadki dla dzieci» Zmiana czasu
Pomoc dla krzyżówkowiczów» Jak dodać nowe hasło?» Jak usunąć błędne hasło?» Jak korzystać z wyszukiwarki?» Jak wyłączyć reklamy w serwisie?