Krzyzowka.NET Wyłącz reklamyLogowanieRejestracja
Szukaj haseł

Wyjaśnienie definicji remis

W niniejszym słowniku znaczeń znajdują się liczne przykłady definicji słowa remis. Znajdziecie tutaj spory spis różnych krótkich, a także sporo długich definicji opisujących słowo remis. Demonstrowany pokaźny wykaz pojęć, to różne hasła i opisy zmierzające do jednoznacznej charakterystyki słowa remis, lub podające choćby w prowizoryczny sposób rozumienia tego słowa. Najpopularniejsze definicje słowa remis to: 1:1 na boisku, patowy wynik, nierozstrzygnięta walka, 0:0 w meczu, podział punktów, bezbramkowy, czyli 0:0, 1:1 w meczu, nie zdarza się w siatkówce, tenisie, po zero, wynik 3:3, zwycięski na Wembley w 1973 r., wymaga dogrywki, jednakowa ilość punktów w grze, 2:2, nikt nie jest wygrany, na przykład 1:1 w meczu piłkarskim, po równo w meczu, film fabularny tv, reżyser Krzysztof lang, nierozstrzygnięta gra, walka, wynik meczu, w którym żadna ze stron nie została pokonana, 2:2 na boisku, mecz bez zwycięstwa, gdy nikt nie wygrał, odłożenie sprawy do innego sądu lub na inne jego posiedzenie, czasem wymaga dogrywki, nierozstrzygnięty wynik meczu, gra nierozstrzygnięta, wynik, który wymaga dogrywki, nierozstrzygnięty mecz, pat szachowy.

↓ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↓

Hasło remis

↑ (zobacz wszystkie definicje słowa remis) ↑

Tagi dla słowa remis: definicja remisu, znaczenie remisu, słownik remis, co to znaczy remis, pojęcie remisu, co to jest remis, wyjaśnienie definicji remis.

Przydatne zasoby» Translator Alfabetu Morse'a» Nowe samochody osobowe bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne» Słownik antonimów języka polskiego» Definicja» Śmieszne żarty» Odmiana» Praca dla opiekunów seniora» Generator rymów» Stopniowanie» Słownik synonimów języka polskiego» Wyliczanki do zabawy» Zagadki edukacyjne z odpowiedziami do drukowania dla dzieci» Kiedy następna zmiana czasu
Pomoc dla krzyżówkowiczów» Jak dodać nowe hasło?» Jak usunąć błędne hasło?» Jak korzystać z wyszukiwarki?» Jak wyłączyć reklamy w serwisie?